facebook
pinterest
instagram
Formy płatności

Płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia lub na numer:   
  • W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru, przy czym płatność przy odbiorze realizowana jest tylko do kwoty 500PLN i jest powiększona o 2% kwoty pobrania. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna PayU lub "Przelew natychmiastowy" (płatności Shoper) gdzie podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. System PayU oraz"Przelew natychmiastowy" obsługuje bezpieczne transakcje: karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia, inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.)
  • Płatność PayPal dla obcych walut z dodatkową opłatą 3% wartości zamówienia za przewalutowanie

Brak przedpłaty należności za zamówienie w ciągu 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia powoduje jego anulowanie.

 

 

2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Folka ®
Realizacja Onisoft
|
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl