facebook
pinterest
instagram
TRŁ-ZIMA-2022 0
TRŁ-ZIMA-2022

Już niedługo TRŁ Zima! Zapraszamy Was do nas 10-11 grudnia do EXPO na Prądzyńskiego w Warszawie.

Poduszki do medytacji 0
Poduszki do medytacji

Joga i medytacja - sprawne ciało i czysty umysł

Ktoś powiedział, że joga praktykowana w krajach zachodu jest jak jazda samolotem po zwykłej drodze na lądzie. Nawet nie podejrzewamy, że mamy skrzydła i możemy latać. Często kojarzymy jogę tylko z jej stroną fizyczną. Ja sama ją praktykuję od ponad 20 lat, podczas gdy regularną medytację zaledwie od lat kilku. Bowiem joga to nie tylko wygibasy własnym ciałem, nawet te robione w największym namaszczeniu, skupieniu i z ogromną sprawnością. Jej niezwykle ważną częścią jest medytacja: siedzenie w zrelaksowanej pozycji, tak aby kręgosłup był w pionie i poznanie siebie od środka: „oderwania się" od umysłu i od ciała lub po prostu obserwowanie swoich myśli z dystansu, bez przywiązywania się do nich. Potem robi się tylko lepiej: zaczynamy panować nie tyko nad ciałem, umysłem ale i własną energią. Tak na prawdę „joga” oznacza jedność, połączenie ze wszystkim:  innymi ludźmi, światem ożywionym i nieożywionym … z kosmosem. Takiego odlotu Wam życzymy :)

czytaj całość »
TRŁ Wiosna 2022 0
TRŁ Wiosna 2022
Po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem i połamanymi nogami wracamy, silni, zdrowi ... zrelaksowani :)
Cieszymy się, że znowu będziemy częścią Targów Rzeczy Ładnych Wiosna 2022, tym razem w Expo na Woli w Warszawie.
Przygotowaliśmy specjalną ofertę. Ostatnie czasy tak bardzo nas doświadczają , że może pora usiąść na poduszce i poznać lepiej siebie, swoje własne, ludzkie wnętrze? My medytujemy już od dawna. Specjalną kolekcję poduszek do medytacji zaprezentujemy właśnie na Targach.
Ponieważ jest to wyjątkowa edycja Targów dedykowana Ukrainie, Folka przekaże 15% ze sprzedaży wszystkich puf dla Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc dla Ukrainy. Dołączcie do nas, wesprzyjcie z nami Ukrainę 
Wełna organiczna - materiał ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia 0

Wełna oferuje możliwość tworzenia wysokiej jakości, trwałych, wygodnych i pięknych produktów bez wywierania negatywnego wpływu na nasze środowisko, w tym na gleby oraz bioróżnorodność. To w pełni naturalne włókno, którego sposób pozyskiwania doskonale wpisuje się w definicję angielskiego wyrażenia sustainable.

 

WEŁNA ORGANICZNA - MATERIAŁ EKOLOGICZNY I BEZPIECZNY DLA ZDROWIA

czytaj całość »
WOŚP 0

Od początku istnienia naszej firmy co roku wystawiamy jeden z naszych najpopularnieszych produktów na cel wyznaczony przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku wybór padł na welurową, ciemnozieloną pufę z kolekcji "folk glamour". Zrobiona jest wyłącznie z naturalnych materiałów: grubego, bawełnianego pluszu z dodatkiem ręcznie tkanego, wełnianego pasiaka łowickiego. Dodatkowo pufa ma naturalne wełniane wypełnienie: jest ciężka i bardzo komfortowa, a jedną z zalet naturalnej wełny jest korzystnie jonizowanie powietrza w przepełnionych elektrosmogiem mieszkaniach. Zapraszamy do licytacji, pokoloruj swój dom i żyj zdrowo :) 

https://allegro.pl/oferta/pufa-welurowa-z-pasiakiem-lowickim-folka-11722274554

Puf aksamitny dla WOŚP

Welurowe pufy folk glamour 0

W minionym roku w ślad za folkową kolekcją glamour wśród poduszek, wypuściliśmy podobną kolekcję "folk glamour" dla puf. Szlachetny, bawełniany, gruby plusz w połączeniu z wstawką z ręcznie tkanego pasiaka łowickiego cieszy oko i jest bardzo przytulny w dotyku. Oto jak nasze kolorowe, welurowe pufy folk prezentują się w Forum Designu w Krakowie. Zapraszamy do oglądania.

 

czytaj całość »
Dobry Wzór 2020 0
Dobry Wzór 2020

Niezmiernie miło nam poinformować, że zostaliśmy zauważeni przez bardzo zacne gremium Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i nasz produkt: Pufa wełniana folk niebiesko-zielona z pasiaka łowickiego została nominowana do konkursu Dobry Wzór 2020. Niestety nie znaleźliśmy się w finale, ale zdobyliśmy prawo używania znaku „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2020”. "Wyróżnienie to wskazuje na wysoki poziom projektowy i wysokie walory komercyjne produktu" - cytujemy za kapitułą konkursu. Dziękujemy :) 

Promocja świąteczna 2018 0

Od 1 do 20 grudnia wszystkie poduszki i pufy przesyłamy Państwu za darmo (tylko na terenie Polski). Nie trzeba wpisywać żadnego numeru kuponu, koszt przesyłki wyniesie 0zł. Zapraszamy na Świąteczne zakupy! 

Promocja świąteczna 2018

 

Prasa 0

Chwalimy się: design na ludowo oraz styl energetyczny w prasie z naszym udziałem.

Folka w prasieFolka w prasie

czytaj całość »
Wiosenne targi 2017 0

Wiosenne targi 2017.

Niezmiernie się cieszymy na spotkanie z Wami. Zapraszamy jeszcze przez Świętami, 2 kwietnia do Muzeum Etnograficznego w Warszawie (to już nie kiermasz, ale Wielkie Targi Wielkanocne ;), a my będziemy znajdziemy się w grupie Etnodizajn oraz w weekend po Świętach na wspaniałe Targi Rzeczy Ładnych, pl. Trzech Krzyży w Warszawi

Wielkie Targi Wielkanocne

Targi rzeczy ładnych

czytaj całość »
2018 Wszelkie prawa zastrzeżone Folka ®
Realizacja Onisoft
|
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl