facebook
pinterest
instagram
akcesoria
450
PLN
Duża deska o średnicy maksymalnej 65cm
Duża deska o średnicy maksymalnej 65cm

Duża deska o średnicy maksymalnej 65cm

Cena:: 450,00 zł
szt.

Deska do serwowania o średnicy maksymalnej 65cm, grubość 4,5cm, wykonana z sezonowanego, suchego drewna. Wypełniona żywicą z zatopionymi ziarenkami kawy.

To piękna ozdoba każdego stołu i stylowej kuchni. Może być wykorzystana jako samodzielny blat. Idealny pomysł na prezent.

Deski do serwowania lub krojenia są wykonane z sezonowanego, suchego drewna akacji, jesionu, olchy lub klonu. Surowiec na deski pozyskiwany jest z drzew, które uschły naturalnie. Nie była prowadzona ścinka w celu pozyskania drewna. Deski są konserwowane naturalnym olejem lnianym. Olej lniany znany od setek lat jako naturalny konserwant drewna. Ma tą zaletę, że nie jełczeje, a wyśmienicie zabezpiecza przed wchłanianiem wody, soków czy tłuszczu. Jak wszystko co drewniane deski wymagają pielęgnacji. Co pewien czas (np. raz nw roku) w zależności od eksploatacji należy ponownie natrzeć je olejem lnianym, parafinowym czy oliwą z oliwek. Podczas produkcji nie są używane żadne produkty chemiczne. Deski są w 100% naturalnym i ekologicznym produktem. Na części z nich pozostała kora, nadaje im niepowtarzalnego charakteru i jeszcze bardziej zbliża do natury. Wygląda pięknie. Każda deska ma swój indywidualny charakter, swoją historię. Wykonywane są ręcznie. Tu nie ma seryjnej produkcji. Zakupiona deska może się lekko różnić od zdjęcia.

Deski po użyciu należy przetrzeć wilgotną szmatką. Nie należy ich wkładać do zmywarki, moczyć w wodzie.

 

Dodatkowo oferujemy wypalenie napisu czyli grawer laserowy (koszt zależy od wielkości grafiki) oraz wypełnienie powierzchni żywicą epoksydową, ceramiką lub  metalem (wycena indywidualna).

 

 

out_of_stock
Dostępność:
dostępny do 14 dni
Wysyłka w:
24 godziny
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
2014-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone Folka.pl
Realizacja Onisoft
|
Click Shop   Hosting home.pl
Click Shop | Hosting home.pl