facebook
pinterest
instagram
45
599
PLN
Pufa wełniana folk 45cm czerwona
Pufa wełniana folk  45cm czerwona

Pufa wełniana folk 45cm czerwona

Cena:: 599,00 zł
szt.

Pufa duża o średnicy i wysokości 45 cm
Czerwona wełna i ręcznie tkany pasiak łowicki. Zamek błyskawiczny w dolnym obwodzie koła. Czerwony spód oraz czerwony wałeczek u góry. Zamek błyskawiczny w dolnym obwodzie koła.

Produkt w 100% polski wykonany jest z dbałością o ekologiczne pochodzenie komponentów. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnym surowym wnętrzu jako mocny kolorowy akcent.

Pufa zaprojektowana i wykonana przez firmę folka.pl jest unikalnym produktem, wykonanym wyłącznie z naturalnych i ekologicznych materiałów. Pokrowiec wierzchni wykonany jest ze specjalnie zaprojektowanej tkaniny wełnianej. Zamek błyskawiczny pozwala na okazjonalne zdejmowanie i pranie pokrowca (*). Wypełnieniem pufy jest oczyszczona i prana wełna owcza z dodatkiem prawdziwej lawendy dla ładnego zapachu. 
Pufy folka.pl występują w kilku rozmiarach i kształtach: 
90cm średnica - 40cm wysokość, 
80cm średnica - 35cm wysokość, 
60cm średnica - 35cm wysokość oraz 
45cm średnica i wysokość.

*Pranie w pralce - program dla wełny.

Niezwykłe właściwości wełny: 
Wełnę dała nam natura. Do dzisiaj żaden materiał stworzony przez człowieka nie posiada lepszych właściwości, ani lepszej jakości. Jest bardzo trwałym materiałem odnawialnym. Wełna owcza zawiera lanolinę czyli naturalny tłuszcz zwierzęcy, który powleka każdy włos zabijając bakterie i roztocza. Wyroby z wełny nie stwarzają zatem warunków do rozwoju roztoczy. Dzięki dynamice włosa wełnianego wszystkie zanieczyszczenia wynoszone są na powierzchnie włosia i następuje samoczynne oczyszczenie (wełny nie należy często prać tylko wietrzyć). Dlatego uważamy wełnę za hipoalergiczną. Zdarzają się osoby uczulone na lanolinę, ale w większości przypadków jej przyczyną są toksyczne substancje chemiczne zawarte w sztucznych materiałach. 
Wełna jest nie tylko samoczyszcząca ale pozytywnie jonizuje powietrze, stanowi barierę przed promieniowaniem elektromagnetycznym, pochłania promieniowanie UV, świetnie izoluje, pochłania wilgoć i dodatkowo wytwarza tzw. ciepło termodynamiczne. Z historii wnętrz wiemy, że siedziano i spano na grubych poduchach wełnianych od starożytności ...

in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
24 godziny
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
2014-2015 Wszelkie prawa zastrzeżone Folka.pl
Realizacja Onisoft
|
Click Shop   Hosting home.pl
Sklep internetowy od home.pl